01

Wideo & Audio

Wideo i Audio to nowe sposoby komunikowania się, dzięki którym Twoi klienci poznają Cię jeszcze lepiej.
Taka forma komunikacji z klientem jest jednym ze sposobów na pokazanie czegoś więcej. Nie będąc w Twoim sklepie będzie mógł go zobaczyć przez ekran. Dzięki temu przekonasz go nie tyle co do swojej firmy i produktów, ale do siebie. Przedstawimy mu produkty i usługi jakie oferujesz w firmie, w zupełnie inny sposób – dzięki czemu, On sam będzie postrzegał Cię inaczej niż do tej pory! Gotowy na zmiany?

94

OPUBLIKOWANYCH PORADNIKÓW

49

NAGRANYCH FILMIKÓW

2242

POMYSŁÓW NA FILMY

34

TYLE RAZY ZAPOMNIELIŚMY WŁĄCZYĆ DŹWIĘK
02

Dzięki Nam zyskasz

Szerszy obraz

Pokażemy zdecydowanie więcej niż ktokolwiek jest wstanie napisać. Damy klientowi więcej niż się spodziewa.

Nowi odbiorcy

Dzięki pojawieniu się w nowych kanałach przekazu zyskasz więcej klientów i dotrzesz do nowych grup odbiorców.

Świeże spojrzenie

Przedstawimy produkty i usługi w sposób jakiego do tej pory nie znałeś. Wejdziemy na wyższy poziom.

Odrobinę fantazji

Dzięki takiemu sposobowi przekazu treści, klient będzie słuchał, a My będziemy go obdarowywać wiedzą.

03

Filmy promocyjne

Jest to jedno z najlepszych i zarazem najbardziej efektywnych  ( może być też efektownych jak będziesz sobie życzył) sposobów promocji Twojej firmy. Dzięki temu będziesz mógł pokazać się klientom, opowiedzieć o swoich produktach lub usługach. Uwierz nam, że klienci zwracają uwagę na filmiki, a szczególnie te ciekawe. Jeżeli uda Ci się go zatrzymać przez 8 sekund masz pewność, że dokończy oglądać, a tym samym zainteresuje się Twoją firmą, produktem lub usługą! Zrobimy krótkie spoty lub dłuższe filmy promocyjne, dzięki którym będziesz mógł zaistnieć.
gimbal
04

Wideo Sociale

Czym są social media już wiesz. Jeżeli nie wiesz, to zapraszamy Cię na Frekloga gdzie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Jednak filmiki do social mediów? Co to właściwie jest? Są to specjalnie przygotowane krótkie spoty, które mają na celu pokazanie Twoich produktów lub usług. Dzięki takiemu zabiegowi będziesz mógł się wyróżnić na tle konkurencji. Komunikacja przez wideo jest czymś zupełnie innym niż ciągłe wrzucanie zdjęć na sociale. Jeżeli się zastanawiasz, czy warto to w sumie przestań i działajmy!

05

Skontaktuj się