01

Słyszeliśmy, że coś się zmieniło

Jeżeli do Nas trafiłeś, to jesteś pewnie właścicielem firmy lub dopiero stawiasz pierwsze kroki “w internecie”. Tak czy siak – miło nam, że tu jesteś!
Pewnie słyszałeś też o nowych przepisach, które jasno mówią, że każda spółka musi posiadać stronę internetową w celach weryfikacji. Bla Bla. Jeżeli chcecie przeczytać twardą regułkę to zaraz. Jeżeli jednak chciałbyś się rozwinąć, zmienić swoją stronę, wprowadzić powiew świeżości to super! Znamy się na tym, mamy dostęp do odpowiednich narzędzi i znajomości – chętnie pomożemy! Rozpocznijmy więc Naszą wspólną podróż!

738

POZYTYWNYCH KOMENTARZY

1864

NAPISANYCH TEKSTÓW NA STRONĘ

64

STWORZONYCH STRON

624

WYPITYCH KAW
02

Strony internetowe dla spółek

Polski internet obiegły informacje o obowiązku posiadania stron internetowych przez spółki akcyjne i komandytowo-akcyjne. Na pomoc przychodzimy My! Freaky Media! Stworzymy dla Ciebie taką stronę od podstaw! Nie musisz się martwić, że coś nam umknie. Znamy przepisy prawne, jesteśmy w stałym kontakcie z prawnikami więc nie musisz się obawiać, że ktoś się nie dowie o Twoim walnym zgromadzeniu! Jeżeli planujesz zmiany terminów to nie martw się, wszystkim się zajmiemy. Gotowy na bycie na bieżąco z Nowymi zasadami?
Artykuł 1 punkt 1 nowelizacji dodaje do art. 5 Kodeksu spółek handlowych § 5, zgodnie z którym spółka akcyjna i spółka komandytowo-akcyjna prowadzą własne strony internetowe i zamieszczają także na tych stronach, w miejscach wydzielonych na komunikację z akcjonariuszami, wymagane przez prawo lub ich statuty ogłoszenia pochodzące od spółek.
03

Strony internetowe

Jeżeli masz już stronę, ale przestała Ci się ona podobać, uważasz ją za mało intuicyjną to dobrze się składa! Tak właściwie to źle, bo Twoja strona nie spełnia oczekiwań Twoich, a tym bardziej klientów. Pomożemy Ci ją odświeżyć, dzięki czemu nabierzesz nowego blasku! Zaskoczysz nie tylko siebie, ale też swoich klientów. Każdy lubi zmiany, a szczególnie zmiany na lepsze. Strona internetowa dopasowana do Twoich potrzeb, odpowiadająca klientom i pasująca do charakteru Twojej firmy? To wszystko brzmi dobrze, a to nie koniec plusów jakie zyskasz dzięki nowej stronie.

Strona nie jest odzwierciedleniem Twojej firmy?

03

Cennik bezcennego Facebooka

Send a message