Cześć i czołem!

Skoro tu trafiliście to wiecie jak się nazywamy. Freaky Media to My. Ekipa ludzi, którzy znają się na tym co robią a zagadnienia Social Mediowe i marketingowe znają od strony teoretycznej, a co najważniejsze – praktycznej!
Agencja marketingowa, została założona w…. WRÓĆ. Jesteśmy Freaky, Freaky Media. Uważamy się za coś więcej. Nie chcemy być tylko agencją taką jak każda. Dlatego nie zamykamy się w jednej definicji. Zaciekawiliśmy już Was? Uważacie, że świeże spojrzenie przyda się Wam? Patrzcie albo w sumie czytajcie teraz!

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy odpowiednimi ludźmi na odpowiednim miejscu. No i czasie. Bo kiedy ktoś ma sie zająć Twoją firmą jak nie teraz? Jeżeli nie lubisz monotonii i podejścia jakie znane jest z innych agencji marketingowych to dobrze trafiłeś – nieszablonowa praca to nasza praca. Może dzięki temu jest ona taka skuteczna? Znamy się na wszystkim. Zrobimy Twojej firmie audyt, strategię marketingową, AdWordsy, sociale i inne media. Czego dusza zapragnie. A wiesz co Drogi Kliencie jest najlpesze? Będziesz o Nas pamiętał bo stworzymy niezapomniane relacje. My będziemy zawsze gotowi na Twoje zadania i odwiedziny ( kawa, ciastka – co tylko chcesz ). Wydaje Ci się, że nie podołamy? Masz rację – wydaje Ci się. Im wyzwanie jest cięższe tym pracujemy lepiej. Ale proste rzeczy też robimy. W sumie dla Nas to nie jest praca a pasja i przyjemność. Jak coś robisz z pasji musisz robić to dobrze.