01

Marketing

Cieszymy się, że tu jesteś! Skoro się pojawiłeś to pewnie zastanawiasz się czym jest marketing oraz chciałbyś coś zmienić w swojej firmie. Najprościej mówiąc są to działania, które mają na celu generowanie ruchu na stronach i w mediach społecznościowych. Jak już wiemy co to jest, to możemy przejść dalej.
Duża aktywność w mediach społecznościowych pozwoli przekierować klientów bezpośrednio na stronę sklepu lub do firmy, gdzie będą Oni mogli dokonać zakupu. Nie tylko zyskasz nowych fanów, ale nawiążesz z nimi więzi, które przerodzą się na wyniki Twojej firmy. Czy nie oto własnie chodzi?

48

POZNANYCH INFLUENCERÓW

523

ZAKOŃCZONYCH STRATEGII

72

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

53

WYJŚĆ INTEGRACYJNYCH Z KLIENTEM
02

Dzięki Nam zyskasz

Wzrost świadomości marki

Świadomość klientów wzrośnie, wraz z podejmowanymi działaniami w Twojej firmie.

Odpowiednia współpraca

Współpracowanie z odpowiednimi osobami przyciągnie do Ciebie nowych klientów, którzy nie znali Twojej firmy.

Ciągłość kontaktu

Żaden klient nie pozostanie bez opieki. Kiedy już się z Tobą skontaktuje, zadbamy aby otrzymał odpowiedź.

Profesjonalne doradztwo

Kiedy nie będziesz wiedział co zrobić to bądź spokojny i zaufaj Nam oraz naszemu doświadczeniu.

Brak aktywności w social mediach,
a klienci nie są przekonani
do Twojej marki?

03

Strategia komunikacja

W każdych działaniach potrzebujesz jakiejś strategii. Czy to w firmie czy w życiu. Odpowiednia strategia przybliża Cię do zaplanowanego celu.  Co rozumiemy przez strategię? Odpowiednie działania mające na celu zapewnić prawidłowy przekaz informacji różnymi kanałami.
Strategia to nieodłączna część każdej firmy, powinna oddawać jej charakter oraz osobowość. Język, logo, szata graficzna to wszystko powinno ze sobą współgrać. Jeżeli tak będzie to musisz być gotowy na sukces. Strategia marketingowa jest jak trampolina, tylko z dobrze dobraną możesz wskoczyć na wyższy poziom marketingu
04

Monitoring mediów

Obsługa klientów w internecie wymaga sprawnego poruszania się w swoich mediach społecznościowych. My wiemy, że klient, który uzyska odpowiedź w szybkim czasie to już w zasadzie Twój klient. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie są zapytania o Twoje produkty lub usługi. Da Ci to większą kontrolę. Będziemy mogli odpowiadać natychmiast na potrzeby klientów i na sytuacje kryzysowe.
Monitoring Mediów jest jednym z elementów kontrolowania przepływu informacji na temat Twojej firmy w internecie. Dzięki monitorowaniu będziemy ciągle na bieżąco z informacjami na Twój temat, co da Nam możliwość szybkiego reagowania.
05

Wszystko w jednym miejscu

06

Masz pytania? Śmiało!