01

Grafika

Skoro tu jesteś to znaczy, że nasza strona przykuła Twoją uwagę i uznałeś, że warto dowiedzieć się o Nas więcej.
To co możesz osiągnąć dzięki zabiegom graficznym jest oczywiste. Wzbudzenie ciekawości, pozyskanie klientów, dużo lepsza identyfikacja itp. Ujednolicimy wszystko aby było spójne. Wiemy jak kierować wzrok klientów tam gdzie tego chcemy, jak przyciągać ich uwagę oraz oddziaływać na zmysł wzroku. Zastanawiasz się jak? Zapraszamy.

647

NOWYCH GRAFIK

124

UŚMIECHNIĘTYCH KLIENTÓW

96

PERSONALIZOWANYCH GRAFIK

357

STWORZONYCH MEMÓW
02

Dzięki Nam zyskasz

Stała komunikacja z klientem

Klient nie lubi czekać, uwierz Nam. Dzięki ciągłemu komunikowaniu się masz pewność, że będą Oni pod stałą opieką.

Odpowiednio dobrane treści

Ważnym jest odpowiednia identyfikacja z klientem poprzez stronę, która oddaje charakter Twojej firmy.

Budowanie wizerunku

Chciałbyś aby Twoja firma była postrzegana jako rzetelna, profesjonalna i godny zaufania? Zadbaj o swój wizerunek w internecie.

Reagowanie na sytuacje

Niektóre rzeczy wymykają się spod kontroli? Nie nam. Ugasimy każdy pożar jaki wybuchnie aby nie zajął całej firmy i jej wizerunku.

03

Identyfikacja wizualna

Jest to część firmy, którą klient może wręcz dotknąć. Jeżeli social media to Twoje odzwierciedlenie w internecie, to śmiało możemy powiedzieć, że identyfikacja wizualna jest ubraniem dla Twojej firmy. Każda z firm, w tym Twoja, powinna posiadać swoją indywidualną identyfikację wizualną, która wyróżnia Cię na rynku. Powinna być ona spójna. Jeżeli nie jest, no cóż… Odezwij się do nas – naprawimy to. 
Identyfikacja wizualna pozwala zbudować wizerunek, zaangażowanie oraz da Ci możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji. Myśląc identyfikacja wizualna powinniśmy mieć w głowie wszystko, począwszy od wizytówek poprzez stronę WWW aż do logo. Jeżeli brakuje w niej jednego elementu to nie możemy mówić o spójnej identyfikacji wizualnej. Czy tak u Ciebie właśnie jest?
04

Banery na stronach

Banery możemy podzielić na trzy podgrupy: denerwujące, te które nie przyciągają uwagi oraz takie, które zatrzymują nasz wzrok. Słyszeliście o ślepocie banerowej? Zjawisko z jakim mamy do czynienia wtedy, kiedy baner jest totalnie nieatrakcyjny i umieszczony w złym miejscu, bez żadnych wartości.
Wiemy, jakie rzeczy powinni się na nim znaleźć, gdzie je umieścić oraz kiedy i komu je pokazywać. Zainteresowanie klienta jest niezwykle ważne. Bo co najlepiej wywołuje interakcję? Ciekawość! Niech Twój baner nie będzie obojętny, pozwól mu zaistnieć i wyróżnić się na tle innych.
05

Wyceń swoją usługę: